Nasze
akcesoria

scroll
Blaty kuchenne TechniStone

Firma Technistone to europejski producent konglomeratu kamiennego najwyższej jakości o ponadczasowym designie, który charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi i różnorodnością zastosowania. TechniStone® stworzony jest z materiałów naturalnych (kwarc i granit) oraz wysokiej jakości spoiwa, uzupełniony o kolorowe pigmenty oraz dekoracyjny granulat szklany lub ze szkła lustrzanego. W postaci płyt wielkoformatowych kamień kompozytowy znajduje szerokie zastosowanie w sektorze prywatnym oraz w przestrzeniach użyteczności publicznej. Zasoby naturalne w zgodzie ze ścisłymi standardami, dokładne kontrole wstępne i końcowe, nasz własny know-how oraz oryginalne, dostosowane do potrzeb technologie to warunek najwyższej, rozwiniętej na miarę jakości, sukcesu oraz satysfakcji klienta.

Zobacz więcej
Blaty kuchenne

Szukasz odpowiedniego blatu do swojej nowej kuchni? Mamy na to rozwiązanie! Kwarcowe blaty kuchenne nie tylko przypadną Ci do gustu, ale zarazem wprowadzą do Twojej kuchni eleganckiego i nowoczesnego designu. Dodatkowo, są niesamowicie trwałe oraz odporne na wszelkie zadrapania. Poszukujesz czegoś innego? W takim wypadku świetnie sprawdzą się blaty laminowane, które nie tylko świetnie wpasują się w klimat każdej kuchni, ale dzięki swojej gładkiej, niepoworowatej powierzchni nie absorbują zabrudzeń!

Zobacz więcej
Organizacja szafek

Dobra organizacja kuchni sprawia, że korzystanie z niej staje się jeszcze przyjemniejsze. Praktyczne rozwiązania, jakim są systemy organizacji wewnętrznej ORGA-LINE pomagają utrzymać porządek w szufladach, zachowując ich stylowy wygląd. Minimalistyczne przegrody do szuflad AMBIA-LINE w elegancki sposób porządkują wnętrze szuflad LEGRABOX. Cargo SPACE TOWER zachwyca łatwym dostępem do przechowywanych produktów, mnóstwem miejsca na zapasy i możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb klientów. To przemyślane rozwiązanie szafy na magazynowanie produktów optymalnie wspomaga codzienne czynności! Kuchnia stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna, a gotowanie sprawia większą przyjemność!

Zobacz więcej
Kosze INOXA oraz CARGO

Kosze wykonane są w całości z blachy tłoczonej i malowanej. Wyposażone w gumową matę antypoślizgową. Wszystkie kosze standardowo wyposażone są w prowadnice Grass Dynamic XP oraz system cichego domykania

Zobacz więcej
Podnośniki

Podnośniki AVENTOS perfekcyjnym ruchem unoszą fronty szafek górnych, zapewniając doskonały dostęp do ich wnętrza. Nawet bardzo szerokie i ciężkie fronty otwierają się tak, jakby siła grawitacji nie istniała. Wyjątkową zaletą podnośników jest również to, że front można zatrzymać na dowolnej, wygodnej dla użytkownika wysokości oraz zamknąć bezgłośnie, dzięki zintegrowanemu systemowi BLUMOTION. Podnośniki AVENTOS gwarantują symetrię linii w zabudowie górnej i dolnej szafek.

Zobacz więcej
Szuflady

Szuflady są niezwykle ważnym elementem każdych mebli - zarówno tych kuchennych, jak i salonowych. Rozwiązania od firmy Blum są zaprojektowane z dbałością o każdy detal. System szuflad LEGRABOX zapewnia wyjątkowy komfort ruchu połączony z subtelnym designem. Praktyczny standard, purystyczna forma i płynny ruch otwierania i zamykania - to doskonały opis szuflady TANDEMBOX antaro. Technologia wykorzystana przy ich projektowaniu sprawia, że znajdą zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Jednym z nich jest szafa na zapasy SPACE TOWER.

Zobacz więcej
Zawiasy

Zawiasy CLIP top BLUMOTION łączą w sobie funkcję delikatnego i cichego zamykania oraz atrakcyjny i estetyczny design. Niewielka przestrzeń zawiasu, kryje w sobie zintegrowaną funkcję hamowania, którą można regulować według własnych potrzeb. Dopracowana technika, skoncentrowana na najmniejszej przestrzeni zapewnia wysoki komfort regulacji i montażu. Zawias CLIP top BLUMOTION CRISTALLO to połączenie doskonałego designu oraz innowacyjnej technologii. Przeznaczony do drzwi szklanych i lustrzanych posiada zintegrowaną funkcję BLUMOTION, która zapewnia delikatne i ciche zamykanie frontu. Dzięki płytce montażowej nie wymaga nawiertów. Idealny do mebli łazienkowych z lustrem oraz witryn

Zobacz więcej