Blaty kuchenne

scroll

Blaty kuchenne

Szukasz odpowiedniego blatu do swojej nowej kuchni? Mamy na to rozwiązanie! Kwarcowe blaty kuchenne nie tylko przypadną Ci do gustu, ale zarazem wprowadzą do Twojej kuchni eleganckiego i nowoczesnego designu. Dodatkowo, są niesamowicie trwałe oraz odporne na wszelkie zadrapania. Poszukujesz czegoś innego?

W takim wypadku świetnie sprawdzą się blaty laminowane, które nie tylko doskonale wpasują się w klimat każdej kuchni, ale również dzięki gładkiej, nieporowatej powierzchni nie absorbują zabrudzeń!

Granitowy, kwarcowy, laminowany, a może drewniany?

Blaty drewniane to produkty naturalne i ekologiczne wykonane całkowicie z litego drewna emanujące fantastycznym ciepłem, którym otaczają pomieszczenia w których się znajdują. Ich zaaranżowanie w kuchni nie powinno sprawiać większych problemów – wystarczy zgodnie z własnymi upodobaniami wybrać odpowiedni gatunek drewna, zdecydować się na jego klasę oraz rodzaj warstwy dekoracyjno-ochronnej.

Najbardziej popularne w naszym kraju sa blaty kuchenne z naturalnej klejonki dębowej. Mają właściwości zbliżone do litego drewna dębowego, ponieważ klej jest naprawdę mocny i zapewnia trwałość. Łączenie desek
sprawia, że wizualnie blaty robią ogromne wrażenie. Unikalne usłojenie, wiele odcieni naturalnego drewna, a jednocześnie geometryczny porządek idealnie równych desek – te blaty pięknie się prezentują zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych kuchniach, nadając im ciepłego, miłego dla oka wyglądu.