TechniStone

Blaty kuchenne

scroll

Blaty kwarcowe i granitowe

Firma Technistone to europejski producent konglomeratu kamiennego najwyższej jakości o ponadczasowym designie, który charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi i różnorodnością zastosowania.
TechniStone® stworzony jest z materiałów naturalnych (kwarc i granit) oraz wysokiej jakości spoiwa, uzupełniony o kolorowe pigmenty oraz dekoracyjny granulat szklany lub ze szkła lustrzanego.

W postaci płyt wielkoformatowych kamień kompozytowy znajduje szerokie zastosowanie w sektorze prywatnym oraz w przestrzeniach użyteczności publicznej. Zasoby naturalne w zgodzie ze ścisłymi standardami, dokładne kontrole wstępne i końcowe, nasz własny know-how oraz oryginalne, dostosowane do potrzeb technologie to warunek najwyższej, rozwiniętej na miarę jakości, sukcesu oraz satysfakcji klienta.

Blat kuchenny, łazienkowy i jaki tylko chcesz!

Materiały, które używane są do blatu kuchennego firmy TechniStone posiadają multum rozwiązań wprost do Twojego domu! Między innymi, można je zastosować jako zlewozmywak lada barowa czy też stół do jadalni. Dodatkowo, jest to wspaniała dekoracja wnętrz oraz można jej użyc jako okładziny kominkowe, ścian, a nawet parapety.