Blog

scroll

Kuchnia sercem domu

Kuchnia jest sercem każdego domu. Wybierając meble kuchenne powinieneś pamiętać o tym, aby w odpowiedni sposób dobrać sprzęty oraz akcesoria, które będą niezbędne do komfortowego użytkowania kuchni.

Blaty kuchenne TechniStone

Firma Technistone to europejski producent konglomeratu kamiennego najwyższej jakości o ponadczasowym designie, który charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi i różnorodnością zastosowania. TechniStone® stworzony jest z materiałów naturalnych (kwarc i granit) oraz wysokiej jakości spoiwa, uzupełniony o kolorowe pigmenty oraz dekoracyjny granulat szklany lub ze szkła lustrzanego. W postaci płyt wielkoformatowych kamień kompozytowy znajduje szerokie zastosowanie w sektorze prywatnym oraz w przestrzeniach użyteczności publicznej. Zasoby naturalne w zgodzie ze ścisłymi standardami, dokładne kontrole wstępne i końcowe, nasz własny know-how oraz oryginalne, dostosowane do potrzeb technologie to warunek najwyższej, rozwiniętej na miarę jakości, sukcesu oraz satysfakcji klienta.

Blaty kuchenne

Szukasz odpowiedniego blatu do swojej nowej kuchni? Mamy na to rozwiązanie! Kwarcowe blaty kuchenne nie tylko przypadną Ci do gustu, ale zarazem wprowadzą do Twojej kuchni eleganckiego i nowoczesnego designu. Dodatkowo, są niesamowicie trwałe oraz odporne na wszelkie zadrapania. Poszukujesz czegoś innego? W takim wypadku świetnie sprawdzą się blaty laminowane, które nie tylko świetnie wpasują się w klimat każdej kuchni, ale dzięki swojej gładkiej, niepoworowatej powierzchni nie absorbują zabrudzeń!