Blog

scroll

Kuchnia sercem domu

Kuchnia jest sercem każdego domu. Wybierając meble kuchenne powinieneś pamiętać o tym, aby w odpowiedni sposób dobrać sprzęty oraz akcesoria, które będą niezbędne do komfortowego użytkowania kuchni.

Organizacja szafek

Dobra organizacja kuchni sprawia, że korzystanie z niej staje się jeszcze przyjemniejsze. Praktyczne rozwiązania, jakim są systemy organizacji wewnętrznej ORGA-LINE pomagają utrzymać porządek w szufladach, zachowując ich stylowy wygląd. Minimalistyczne przegrody do szuflad AMBIA-LINE w elegancki sposób porządkują wnętrze szuflad LEGRABOX. Cargo SPACE TOWER zachwyca łatwym dostępem do przechowywanych produktów, mnóstwem miejsca na zapasy i możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb klientów. To przemyślane rozwiązanie szafy na magazynowanie produktów optymalnie wspomaga codzienne czynności! Kuchnia stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna, a gotowanie sprawia większą przyjemność!

Kosze INOXA oraz CARGO

Kosze wykonane są w całości z blachy tłoczonej i malowanej. Wyposażone w gumową matę antypoślizgową. Wszystkie kosze standardowo wyposażone są w prowadnice Grass Dynamic XP oraz system cichego domykania