Współpraca

scroll
Center - mebel Firma

Produkty
Dystrybucja
Rozwiązania

Firma istnieje na rynku od 1996 roku i jest czołowym dostawcą produktów oraz rozwiązań dla meblarstwa w Polsce północno-wschodniej. Zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości produktów dla przemysłu meblowego oraz produkcją frontów meblowych

WikiCNC Firma

Fonty
Wycinanie
Panele modułowe

Zespół WikiCNC zajmuje się produkcją frontów MDF, paneli modułowych, wycinaniem schodów, specjalistycznymi usługami stolarskimi, stelażami tapicerskimi jak również tworzeniem dokumentacji technicznych oraz rysunków branżowych na potrzeby klienta

Blum Firma

Meble
Producent
Doświadczenie

Blum to znane, doceniane i innowacyjne przedsiębiorstwo rodzinne o międzynarodowym zasięgu z centralą w Austrii. Jest to przede wszystkim producent wysokiej jakości okuć meblowych.
Innowacyjne systemy zawiasów, szuflad oraz podnośników do frontów górnych docenianych przez klientów od wielu lat.

P.H.U.”EMAS” Firma

Sprzedaż
Produkcja
Kompetencja

Firma Emas zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wyrobów z kamienia. Wykonujemy elementy z konglomeratu kwarcowego jak również z popularnych surowców takich jak granit czy marmur oraz spieków kwarcowych.

Ich priorytetem jest świadczenie usług o wysokim poziomie jakości, ciągły rozwój oraz umacnianie zaufania klientów. Głównym rejonem działania jest północno- wschodnia Polska ale wyroby firmy trafiają również w odleglejsze rejony Polski a także poza jej granice np. Litwa, Belgia, Wielka Brytania.

EGGER Firma

Drewno
Materiały
Rodzinna firma

Już od 1961 roku EGGER jest stale rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym działającym na arenie międzynarodowej z siedzibą w St. Johann w Tyrolu (AT).

EGGER bazuje na solidnym fundamencie dzięki swojemu zbilansowanemu wzrostowi, swoim innowacyjnym produktom oraz swojemu wysokiemu standardowi jakości. Zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników w znacznej mierze przyczynia się do tego, że Egger jest jednym z wiodących, europejskich przedsiębiorstw przemysłu drzewnego.